czwartek, 21 sierpnia 2014

Autumn's decoration

Powoli w powietrzu zaczynamy czuć jesień. Aby przenieść piękno kolorów do naszych wnętrz, proponuję kilka inspiracji ozdób stołu i kominka.
Łatwą i efektowną dekoracją są wyplatane wianki, które możemy zamocować na drzwiach , badż ułożyć na płasko na stołowej paterze. Nie zapominamy oczywiście o dopasowanych kolorystycznie świecach, najlepiej w kilku rozmiarach i zapachach, które dadzą nam efekt większej głębi i charakteru.
I dynie- zwłaszcza odmiany o fikuśnych kształtach, które same w sobie są już ozdobą, dodatkowo pomalowane w ciekawy wzór, bądź przewiązane tasiemką będą efektownym elementem dekoracyjnym.
Ciekawym sposobem na zatrzymanie dłużej we wnętrzu darów lata jest utrwalanie przez namaczanie w ciepłym wosku. Możemy tym sposobem "zaglazurować" sobie jabłka, owoce dzikiej róży, gałązki jagód etc.
Zapraszam!
4 komentarze:

 1. Ja nawet się cieszę na zbliżająca się jesień, szczególnie uwielbiam zmieniać wystrój domu podczas zbliżającego się święta halloweeen ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne dyniowe dekoracje :) Zgadzam się z Tobą że odmiany o fikuśnych kształtach same w sobie są dekoracją. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe inspiracje :)
  Ja zamierzam wprowadzić do mojego mieszkania dyniowe dekoracje w połowie października - uwielbiam ten motyw!

  Pozdrawiam serdecznie
  Kasia

  OdpowiedzUsuń